100×100 JP2: Msza święta w kościele Marii Panny Królowej Pokoju w Pradze, Republika Czeska

Drodzy przyjaciele,

Dziękujemy za informacje 0 akcji 100 mszy świętych z okazji 100. urodzin św. Jan Paweł II.

Bardzo się z tego ucieszyliśmy, Jan Paweł II był  u nas zawsze szanowany i czczony z należnymi honorami, był blisko nas.

Mimo, że w miejscowym kościele w Pradze-Lhotka odbyły się dwie Msze Święte na jego cześć, nie mamy żadnych zdjęć ani innych materiałów. Aby przybliżyć wam nasz kościół, prześlemy kilka informacji o naszym kościele i kilka zdjęć z wydarzeń naszego kościoła w ostatnich latach (np. Pierwsza Komunia Św.). Parafia jest żywa i ruchliwa, więc jeśli przyjedziesz do Pragi, chcielibyśmy zaprosić cię do odwiedzenia naszego kościoła, kościół jest zwykle otwarty.

Niepokalana Dziewica Maryja, Królowa Pokoju, serdecznie was wita!

Parafia rzymskokatolicka przy kościele Matki Boskiej Królowej Pokoju

142 00 Praha 4 – Lhotka,

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top